Mamibot ExVac 680S Smarteye (2021.a mudel)

Kõige võimsam 3-in-1 robottolmuimeja, mis pühib, imeb ja peseb teie põrandad!
Robot loob ise 3D mudeli Teie kodust ning teab, millised kohad vajavad puhastamist. 

Lisa ostukorvi999 €
Soodushind! (Täishind 1099€)
Toote saadavus: 1-3 tööpäeva koju, transport TASUTA!
Osamaksetega tasumiseks kirjuta meile e-kiri või helista!

3-in-1 robot: imeb mustuse, peseb ja pühib!

Mamibot EXVAC 680S Smarteye imemis- ja pühkimisrobot tarnitakse 2 erineva mahutiga. See tähendab, et see ei ime ainult mustust, vaid ka pühib. Kaks väsitavat majapidamistööd vaid ühe seadmega.
 
Komplekti kuulub 600 ml mahutavusega tolmumahuti ja veepaaki mahub 370 ml värsket vett. Veemahutile on seatud kvaliteetne puhastuslapp, mis tagab põhjaliku pesemise. Mikrokiust riie on pestav ja seda saab uuesti kasutada.
 
Kontrollitud vee pealekandmine pühkimisrežiimis

ExVac 680S-i abil juhitakse veevoolu veepaagi kaudu elektrooniliselt. See tähendab, et vee voolukiirust saab rakenduse kaudu individuaalselt ja tõhusalt seadistada. See võimaldab EXVAC680S-il pikemat aega pühkida ja puhastada suuremaid alasid.
 
Kolmetasemelise filtreerimisega tolmukast

Sekundaarse saastumise vältimiseks on HEPA filtrist, käsnast ja võrgust koosnev kolmetasandiline filtreerimine lisandid osavalt eemaldatud.
 
Güroskoop-navigatsioonisüsteem ja kaardistamine

Güroskoobinavigatsioonisüsteemi abil jäädvustab Exvac 680 S ruumid ning skaneerib ja kaardistab need. Saadud intelligentne kaart pakub ideaalset tuge teie kodu ruumide tõhusaks puhastamiseks. Seetõttu teab Mamibot ExVac alati, kus see asub ja millised alad on juba puhastatud või veel puhastada. Samuti optimeerib see iseseisvalt oma puhastusprotsessi.
 
Maksimaalne ohutus tänu tipptasemel sensoritehnoloogiale

6 kukkumisvastase anduriga reageeriv imemis- ja pühkimisrobot reageerib puhastustoimingute ajal oskuslikult treppide, takistuste ja muude väljakutsete ümber.
 
Oma väikese 8,1 cm üldise kõrgusega sobib see paljude mööblite alla ja hoolitseb sellega ka raskesti ligipääsetavate alade muidu tüütu puhastamise eest. Ainult 55 dB helitugevusega on see ka eriti vaikne.
 
Kombineeritud robot EXVAC 680S ületab vaevata ukse läved ja vaibad servakõrguseni 20 mm.
 
Tasuta rakendus Androidi ja iOS-i jaoks

Tasuta nutitelefonirakendus on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks ning see pakub Mamibot ExVac 680S Smarteye imemis- ja pühkimisroboti mugavat juhtimist nutitelefonist - ükskõik kus te ka poleks.
 
Toote omadused:
 
EXVAC 680S pakub nutikaid puhastusrežiime

Erinevad tingimused nõuavad erinevaid puhastusvõimalusi. ExVac 680S Smarteye imemis- ja pühkimisrobotiga saab rakenduse kaudu valida erinevaid puhastusrežiime. See tähendab, et iga tuba puhastatakse vastavalt. Saadaval on järgmised puhastusrežiimid:
Nutikas puhastamine
Servade puhastamine
Kohapesu
Ühe toa koristamine
 
Reguleeritav, eriti tugev imemisvõimsus

Eriti tugeva imemisvõimsusega 2000 Pa eemaldatakse tolm ja mustus põhjalikult. Juuksed imetakse ka efektiivselt. Imemisvõimsust saab kaugjuhtimispuldi abil iga valitud puhastusrežiimi jaoks eraldi seada.
 
VSLAM-i algoritm loob 3D-mudeli

Pärast seda, kui robot on majapidamises orienteerumiseks paar ringi teinud, luuakse pinna visuaalne 3D-mudel. Kaardistamise teel teab Mamibot EXVAC 680S Smarteye robot alati oma praegust asukohta ja suudab hõlpsalt leida tee tagasi algsesse punkti isegi siis, kui asukoht muutub.
 
8 cm pikkused külgharjad tagavad puhtad servad

ExVac 680S imemis- / pühkimisroboti alumisele küljele on paigaldatud kaks pikka külgharja. Need pöörlevad puhastusprotsessi ajal ja pühivad tolmu nurkadest ja servadest välja.
 
Pestav tolmu konteiner

Tolmumahutit ja eelfiltrit saab puhastada puhta veega. Enne EXVAC 680S Smarteye külge uuesti sisestamist ja roboti sisselülitamist laske komponentidel täielikult kuivada.
 
Automaatne laadimisprotsess ja asukoha lokaliseerimine

Laadimine toimub kas laadimisjaama kaudu või otse toiteallika kaudu. Kui Li-Ion aku saab tühjemaks, naaseb Mamibot EXVAC 680S Smarteye imemis- ja pühkimisrobot automaatselt laadimisjaama ja laadib end ise. Pärast laadimist läheb robot punkti, kus katkestas puhastusprotsessi ja jätkab puhastamist.